E-mail Naam
beamteam@beatrixkerk.nl Beamteam
eredienst@beatrixkerk.nl Taakgroep eredienst
taakgroepjeugd@beatrixkerk.nl Taakgroep jeugd
jeugdclub@beatrixkerk.nl Jeugdclub
kerkbureau.ede@planet.nl Kerkelijk bureau PGE
kerkmeester@beatrixkerk.nl Kerkmeester
koster@beatrixkerk.nl Koster
nhakkenberg@beatrixkerk.nl Pastoraal medewerker Netta Hakkenberg
ouderen@beatrixkerk.nl Activiteitengroep ouderen 
preekrooster@beatrixkerk.nl Samenstellers preekrooster
scriba@beatrixkerk.nl Scriba
tpdejong@beatrixkerk.nl Ds. Theo Pieter de Jong
videoteam@beatrixkerk.nl Video-/audioteam
webredactie@beatrixkerk.nl Redactie website
wijkbrief@beatrixkerk.nl Redactie Wijkbrief
wijkkompas@beatrixkerk.nl Redactie Wijkkompas
wijkpenningmeester@beatrixkerk.nl Wijkpenningmeester
beatrixactief@beatrixkerk.nl Beatrixkerk actief

printteam@beatrixkerk.nl

Printteam Beatrixkerk

diaconie@beatrixkerk.nl

Diaconie

smoelenboek@beatrixkerk.nl

Samenstellers smoelenboek

 

 

 

 

 

-

Kerkdiensten

zondag 26 november 2017
10:00 ds. T.P. de Jong
(Laatste zondag kerkelijk jaar)

zondag 26 november 2017
17:00 ds. T.P. de Jong Evensong

zondag 3 december 2017 1e advent
10:00 ds. T.P. de Jong (jeugdkerk)

zondag 10 december 2017 2e advent
10:00 ds. T.P. de Jong

zondag 17 december 2017 3e advent
10:00 ds. T.P. de Jong H.A.

Agenda

DONDERDAG 23 NOVEMBER
09.30 u.: activiteitengroep ouderen

VRIJDAG 24 NOVEMBER
18.30 u.: jeugdclub

ZATERDAG 25 NOVEMBER
10.00 u.: WINTERFAIR (tot 16.00 u)

Wijkbrief per e-mail

De Wijkbrief wordt ook wekelijks via e-mail verspreid. Meld u aan als u deze wilt ontvangen.

Ga naar boven