E-mail Naam
beamteam@beatrixkerk.nl Beamteam
eredienst@beatrixkerk.nl Taakgroep eredienst
taakgroepjeugd@beatrixkerk.nl Taakgroep jeugd
jeugdclub@beatrixkerk.nl Jeugdclub
kerkbureau.ede@planet.nl Kerkelijk bureau PGE
kerkmeester@beatrixkerk.nl Kerkmeester
koster@beatrixkerk.nl Koster
nhakkenberg@beatrixkerk.nl Pastoraal medewerker Netta Hakkenberg
ouderen@beatrixkerk.nl Activiteitengroep ouderen 
preekrooster@beatrixkerk.nl Samenstellers preekrooster
scriba@beatrixkerk.nl Scriba
tpdejong@beatrixkerk.nl Ds. Theo Pieter de Jong
videoteam@beatrixkerk.nl Video-/audioteam
webredactie@beatrixkerk.nl Redactie website
wijkbrief@beatrixkerk.nl Redactie Wijkbrief
wijkkompas@beatrixkerk.nl Redactie Wijkkompas
wijkpenningmeester@beatrixkerk.nl Wijkpenningmeester
beatrixactief@beatrixkerk.nl Beatrixkerk actief

printbureau@beatrixkerk.nl

Indienen verzoek printwerk (liturgieën, boekjes, flyers enz.)

printteam@beatrixkerk.nl

Printteam Beatrixkerk (wijkbrief, wijkkompas, boekjes Kerk op Schoot

diaconie@beatrixkerk.nl

Diaconie

smoelenboek@beatrixkerk.nl

Samenstellers smoelenboek

 

 

 

 

 

-

Kerkdiensten

Alle diensten worden
uitgezonden en kunnen
rechtstreeks of achteraf
worden bekeken

zondag 24 juni 2018
10:00 ds. T.P. de Jong
mmv de Cantorij Prot. Gemeente Ede.

zondag 24 juni 2018
19:00 ds. T.P. de Jong
zomerzangdienst
mmv de Gospelkoor Yes uit Oosterbeek

zondag 1 juli 2018
10:00 ds. M Bassa, Voorst

zondag 8 juli 2018
10:00 ds. I. Postma, Genemuiden

zondag 15 juli 2018
10:00 ds. O. Doorn, Nijkerk

zondag 22 juli 2018
10:00 ds. G. van Belzen, Leusden

Inloggen

Wijkbrief per e-mail

De Wijkbrief wordt ook wekelijks via e-mail verspreid. Meld u aan als u deze wilt ontvangen.

Ga naar boven