Dagelijks Woord


E-mail Naam
beamteam@beatrixkerk.nl Beamteam
eredienst@beatrixkerk.nl Taakgroep eredienst
taakgroepjeugd@beatrixkerk.nl Taakgroep jeugd
jeugdclub@beatrixkerk.nl Jeugdclub
kerkbureau.ede@planet.nl Kerkelijk bureau PGE
kerkmeester@beatrixkerk.nl Kerkmeester
koster@beatrixkerk.nl Koster
nhakkenberg@beatrixkerk.nl Pastoraal medewerker Netta Hakkenberg
ouderen@beatrixkerk.nl Activiteitengroep ouderen 
preekrooster@beatrixkerk.nl Samenstellers preekrooster
scriba@beatrixkerk.nl Scriba
tpdejong@beatrixkerk.nl Ds. Theo Pieter de Jong
videoteam@beatrixkerk.nl Video-/audioteam
webredactie@beatrixkerk.nl Redactie website
wijkbrief@beatrixkerk.nl Redactie Wijkbrief
wijkkompas@beatrixkerk.nl Redactie Wijkkompas
wijkpenningmeester@beatrixkerk.nl Wijkpenningmeester
beatrixactief@beatrixkerk.nl Beatrixkerk actief

printbureau@beatrixkerk.nl

Indienen verzoek printwerk (liturgieën, boekjes, flyers enz.)

printteam@beatrixkerk.nl

Printteam Beatrixkerk (wijkbrief, wijkkompas, boekjes Kerk op Schoot

diaconie@beatrixkerk.nl

Diaconie

smoelenboek@beatrixkerk.nl

Samenstellers smoelenboek

 

 

 

 

 

-

Kerkdiensten

zondag 18 februari 2018
10:00 ds. T.P. de Jong

zondag 18 februari 2018
17:00 ds. T.P. de Jong (Evensong)

woensdag 21 februari 2018
19:30 ds. T.P. de Jong (vesper)

zondag 25 februari 2018
10:00 ds. T.P. de Jong

woensdag 28 februari 2018
19:30 ds. T.P. de Jong (vesper)

zondag 4 maart 2018 (jeugdkerk)
10:00 ds. T.P. de Jong

zondag 11 maart 2018 (HA)
10:00 ds. T.P. de Jong

Agenda

MAANDAG 19 FEBRUARI
18.45 u.: alpha-cursus in de Nieuwe Kerk
19.15 u.: moment van gebed
20.00 u.: evaluatie buurtkringen

DINSDAG 20 FEBRUARI
14.00 u.: bestuur PCOB

WOENSDAG 21 FEBRUARI
09.30 u.: handwerkclub Ede - Ethiopië
18.00 u.: catechese (eten)
19.30 u.: VESPER
20.00 u.: bestuur ‘Bespreek het Samen’
20.15 u.: cantorij
20.15 u.: diaconie
20.30 u.: club 'onbeperkt geloven'

DONDERDAG 22 FEBRUARI
20.00 u.: buurtkring 'Beatrix'

VRIJDAG 23 FEBRUARI
18.30 u.: jeugdclub

Wijkbrief per e-mail

De Wijkbrief wordt ook wekelijks via e-mail verspreid. Meld u aan als u deze wilt ontvangen.

Ga naar boven