E-mail Naam
beamteam@beatrixkerk.nl Beamteam
eredienst@beatrixkerk.nl Taakgroep eredienst
taakgroepjeugd@beatrixkerk.nl Taakgroep jeugd
jeugdclub@beatrixkerk.nl Jeugdclub
kerkbureau.ede@planet.nl Kerkelijk bureau PGE
kerkmeester@beatrixkerk.nl Kerkmeester
koster@beatrixkerk.nl Koster
nhakkenberg@beatrixkerk.nl Pastoraal medewerker Netta Hakkenberg
ouderen@beatrixkerk.nl Activiteitengroep ouderen 
preekrooster@beatrixkerk.nl Samenstellers preekrooster
scriba@beatrixkerk.nl Scriba
tpdejong@beatrixkerk.nl Ds. Theo Pieter de Jong
videoteam@beatrixkerk.nl Video-/audioteam
webredactie@beatrixkerk.nl Redactie website
wijkbrief@beatrixkerk.nl Redactie Wijkbrief
wijkkompas@beatrixkerk.nl Redactie Wijkkompas
wijkpenningmeester@beatrixkerk.nl Wijkpenningmeester
beatrixactief@beatrixkerk.nl Beatrixkerk actief

printteam@beatrixkerk.nl

Printteam Beatrixkerk

diaconie@beatrixkerk.nl

Diaconie

 

 

 

 

 

-

Kerkdiensten

zondag 24 september 2017
10:00 ds. T.P. de Jong
Startweekend

zondag 24 september 2017
19:30 ds. T.P. de Jong
Zomer-zang-avond

zondag 1 oktober 2017
10:00 ds. L.L. Pleijsant, Hoogeveen

zondag 8 oktober 2017
10:00 Ds. G. van Belzen, Leusden

zondag 15 oktober 2017
10:00 Onbekend

Agenda

WOENSDAG 20 SEPTEMBER
09.30 u.: handwerkclub Ede - Ethiopië
14.00 u.: diaconie algemene zaken
19.30 u.: orkest BhS
20.00 u.: cantorij

DONDERDAG 21 SEPTEMBER
19.30 u.: gelegenheidskoor
20.00 u.: algemene kerkenraad + PGE

ZATERDAG 23 SEPTEMBER
13.00 u.: Heel Bea Bakt (tot 16.00 u)
20.00 u.: Infotainment over 500 jaar
Protestantisme (tot 22.00 u)

Wijkbrief per e-mail

De Wijkbrief wordt ook wekelijks via e-mail verspreid. Meld u aan als u deze wilt ontvangen.

Ga naar boven